Büyük Mersin

Mersin GİAD, Ruanda Büyükelçisini ziyaret etti

Mersin GİAD, Ruanda Büyükelçisini ziyaret etti
201 views
20 Kasım 2019 - 10:57

Mersin Girişimci İşadamları Derneği (GİAD) yönetimi, Ruanda Büyükelçisi H. L.Williams Nkurunzıza’yı Ankara’da ziyaret etti.


Bir dizi ziyaret kapsamında Ankara’da bulunan Mersin GİAD Başkanı Mehmet Serkan İzol ve beraberindeki heyet, Ruanda Büyükelçisi Nkurunzıza’yı ziyaret ederek, Mersin iş dünyasıyla ilgili bilgi verdi, yapılabilecek işbirlikleri konularını görüştü.
Üyelerin yurtdışı bağlantılarını kuvvetlendirmek ve ihracatı artırmaya yönelik görüşmeleri sürdürdüklerini belirten Mersin GİAD Başkanı İzol, “Ruanda Büyükelçisi Nkurunzıza’ya bizlere zaman ayırıp fikir birliği yaptığı için teşekkür ediyorum. Bu tarz görüşmeler hem Mersin için hem de üyelerimizin yurtdışı bağlantılarını güçlü tutmak adına büyük önem taşıyor. İhracatımızın artması, dış pazardaki yerimizi daha yukarıya taşımak ve Mersin’in çıkarlarını gözetmek dernek olarak önceliğimizdir” dedi.
İzol, görüşme sonrasında Ruanda Büyükelçisi Nkurunzıza’yı, Mersin iş dünyası ile buluşturmak için kente davet etti. İzol’un davetini olumlu karşılayan Nkurunzıza, iş dünyası ile görüşmek için Mersin’e gelme sözü verdi

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    © Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.