Büyük Mersin

Ekinci İnşaat

Ekinci İnşaat
1.682 views Okundu
05 Temmuz 2019 - 16:45
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon+90 324 332 00 16
Faks
Web Sitesihttp://ekinciinsaat.com.tr/tr/
E-Postabilgi@ekinciinsaat.com.tr
Firma AdresiFuat Morel Mah. 2818 Sok. No: 5 Yenişehir, Mersin / Türkiye
İl / İlçeMersin
SektörlerMedya

Ekinci İnşaat 1970 yılında kurulmuş ve ilk olarak kamuya ait yapılar ve tesisler inşa ederek yapı sektöründeki faaliyetlerine başlamıştır. İlerleyen yıllarda yapı sektöründeki çalışmalarının hacmini artıran Ekinci İnşaat, kazandığı deneyim ve bilgi birikimi ile kamu inşaatlarının yanı sıra konut üretimine de yönelmiştir.

Gerek kamu ihaleleri gerekse konut üretiminde gerçekleştirdiği bütün projelerinde işleri bir bütün olarak ele alan Ekinci İnşaat; proje aşamasından, iç mimari düzenlemesine kadar gereksinim duyduğu bütün ekip ve ekipmanı kendi bünyesinde toplamakta, zamanın ve değişen yaşam kültürlerinin karşısında esnekliğini koruyarak çalışmalarını sürdürmektedir. Böylelikle Ekinci İnşaat’ın hayata geçirdiği bütün projeler başarı ile sonuçlanmaktadır. Kazanılan başarılar bugün Ekinci İnşaat’ın sektöründe yenilikçi, güvenilir ve öncü bir kimlik edinmesini sağlamış, sektörünün öncü firmaları arasına yerleştirmiş ve bölgesinin en kuvvetli inşaat şirketlerinden birisi konumuna taşımıştır.

Bütün projelerinde fonksiyonel, bir konsepti olan, konforlu, güvenli ve insana kendini özel hissettiren tasarımlara imza atan Ekinci İnşaat, günümüz insanının ihtiyaç duyabileceği, hayatlarını kolaylaştıracak, mevcut teknolojik gelişmeleri barındıran ve çevreci uygulamalar gerçekleştirmektedir.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

© Copyright 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.