Büyük Mersin

Körükçüoğlu İnşaat

Körükçüoğlu İnşaat
871 views Okundu
05 Temmuz 2019 - 17:00
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon0324 325 31 03
Faks0324 325 10 44
Web Sitesiwww.korukcuogluinsaat.com
E-Postainfo@korukcuogluinsaat.com
Firma AdresiLimonluk Mahallesi 2714 Sok. Motiva İş Merkezi Kat: 10 D:20-21 Yenişehir / MERSİN
İl / İlçeMersin
Sektörlerİnşaat

1965 yılında Ahmet KÖRÜKÇÜ tarafından başlatılan müteahhitlik faaliyetleri, oğulları İnşaat Mühendisi Ömer Körükçü ve İşletmeci Ali Körükçü ve yine İnşaat Mühendisi Nurullah Körükçü’nün 1983 yılında bayrağı devralmasıyla Körükçüoğlu İnşaat Tur. San. Ltd. Şti. kuruldu. Kurulduğu günden bu güne kadar yüzlerce yapı tasarlayan ve inşa eden Körükçüoğlu İnşaat zamanla site ve lüks konut alanında müteahhitlik, mühendislik ve danışmanlık konusunda sektörün önde gelen firmaları arasında yerini aldı.


Körükçüoğlu İnşaat her projede çağdaş mimari anlayışı, depreme karşı güvenilirliği, estetik detaylara verilen önem ve tüm ihtiyaçlara cevap veren ergonomik çözümleri ile daha zevkli yaşam alanları yaratıyor. Hedeflerini gayrimenkul alanındaki gelişim fırsatlarını doğru zamanda değerlendirerek, nitelikli yatırımlara imza atmak olarak belirleyen Körükçüoğlu İnşaat, her proje sonunda bir sonraki proje için çoktan çalışmalara başlamış oluyor.

Körükçüoğlu İnşaat, hedeflerine ulaşmak için gerek duyduğu proje üretimi, pazarlama ve yönetme gibi bir dizi beceri kümesini bünyesinde barındıran güçlü bir şirket. Tasarım, mühendislik, mimari, planlama, inşaat ve işletme gibi diğer hizmetler ise alanlarında en iyilerden oluşan deneyimli ekipler tarafından hayata geçirilip yürütülüyor.

Körükçüoğlu İnşaat her yeni projesini, konutların dayanıklılığından güvenliğine kadar, çevre düzenlemesinden estetik her türlü ayrıntıya kadar her detayı etraflıca değerlendirip; titiz çalışmalar sonucunda yaşam alanı haline getiriyor. Mekanın konumunu, değerini, geleceğini göz önüne alarak, bölgeye en uygun mimariyi ve projeyi üretiyor.

Mersin’de geçmişin birikimi ve ustalığı ile geleceği güvenle yaşamak isteyenlerin sembolü olan Körükçüoğlu inşaat, 47 yıllık gururla yeni projelere imza atmaya devam ediyor…

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR

© Copyright 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.