Büyük Mersin

Çukurova’nın enerjisi; 33 yaşında!

Çukurova’nın enerjisi; 33 yaşında!
362 views
01 Aralık 2019 - 9:43

Çukurova Bölgesi’nde en çok tercih edilen akü markası olan Anıl Akü, 33.yılını kutladı.Mersin’de bir otelde gerçekleşen organizasyona; Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Mersin Sanayicileri ve İşadamları Derneği (MESİAD) Başkanı Hasan Engin, Anıl Akü’nün birçok ilde yer alan bayi temsilcileri ve basın katıldı.

Gerçekleşen organizasyonun açılış konuşmasını yapan Anıl Akü Genel Müdürü Osman Kadıoğlu, “Anıl Akü firmamızın çok kıymetli bayileri ve çalışma ortaklarımız hepiniz hoşgeldiniz ve şeref verdiniz. Firmamız 1986 yılından bu yana Çukurova Bölgesi’ne enerji pompalıyor. Şirketimizin temellerini atan Nihat Kadıoğlu’na ve amcam Ali Kadıoğlu’na sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. Uzun yıllar ayakta kalan şirket sayısı ülkemizde ne yazık ki çok az. 33 yıl çok az bir süre değil. Farklı bir gözle bakarsak uzun bir sürede değil. Yaklaşık 1.5 yıl önce tahsilimi tamamladım. İşleri elime aldım. Sevgili babamla göreve geldiğimde 31 yıllık süreçte ne yapmışız diye baktık. Bize kırılan bayilerimiz olmuş. Bunları araştırdık. Bunları nasıl telafi ederiz diye baktık. Şu kalabalıkta bunları aştığımızı düşünüyorum. Biz Mersin’in markası olduğumuz için Mersin’de ve çevre illerde bayi ağımızı güçlendirdik. Adana’da çok güçlü bir bayi ağımız var. Şu birlikteliğimiz hiç bozulmasın, enerjimiz hiç bitmesin” dedi.

Anıl Akü Kurucusu Nihat Kadıoğlu ise, “Anıl Akümüz’ün çok kıymetli bayileri, değerli basın mensupları ve çok kıymetli çalışma arkadaşlarım. Kuruluşumuzun 33.yılında bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ediyorum. Bizlerin her zaman söyledi bir söz var; Bizler Anıl Akü ailesiyiz. Aramızda ilişkiyi ticaret olarak görmedik. Bayilerimize hiçbir zaman müşteri olarak bakmadık içimizden biri gibi gördük. Anıl Akü’yü Mersin’in markası, Çukurova’nın ise en çok tercih edilen markası yapmanın gururu hep birlikte yaşıyoruz. Allah birliğimizi bozmasın” diyerek sözlerini tamamladı.

Gecede 33.yıl pastası kesilirken, Anıl Akü’yü yalnız bırakmayan bayilere teşekkür belgesi verildi.

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.