Büyük Mersin

Nur Turizm’den açıklama!

Nur Turizm’den açıklama!
192 views
06 Nisan 2020 - 17:30

Mersin Nur Turizm, karantinadaki vatandaşları, karantina süreleri bitince Türkiye’nin dört bir yanındaki memleketlerine hiçbir maddi kazanç gözetmeden ulaştırıyor.

Bu konuda sosyal medyada şirketlerinin adı kullanılarak yapılan ve doğru olmayan paylaşımlara tepki gösteren şirketin Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nur,
“Karantinadaki insanları 60 ildeki ailelerine ulaştırılması hususundaki sorumluluğu resmi kurumlarımızın izni ile üstlendik. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte #BizBizeYeteriz sloganından yola çıkarak hiçbir maddi kazanç gözetmeksizin bu sorumluluğu aldığımızı belirtiriz.” Dedi.

Ahmet Nur, yaptığı açıklamada şunları kaydetti:
“Covid-19 salgını sebebi ile yurtdışından ülkemize getirilen ve 14 günlük karantina süresini resmi kurumlarımızın yerleştirmiş olduğu yurtlarda dolduran 391 öğrencimizin 60 ’tan fazla ile, ailelerine ulaştırılması hususundaki sorumluluğu resmi kurumlarımızın izni ile üstlendik.
Ülkemizin içinde bulunduğu bu zorlu süreçte #BizBizeYeteriz sloganından yola çıkarak hiçbir maddi kazanç gözetmeksizin bu sorumluluğu aldığımızı belirtir ve yine bu husus doğrultusunda ulaşımı gerçekleştirilecek misafir öğrencilerimizin araç içerisindeki oturma planının sosyal mesafe kurallarına uygun olarak 1+1 koltuk düzeni gözetilerek planlanması yapılacağını beyan ederiz.
Ancak, sosyal medya platformlarında markamız kullanılarak, markamızı zedeleyici olarak yapılan yorumlar hiçbir koşulda gerçeği yansıtmamaktadır.”

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.