Büyük Mersin

Erdemli, bayrama hazır!

Erdemli, bayrama hazır!
275 views
27 Ağustos 2019 - 12:00

Erdemli Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları için tüm hazırlıklarını tamamladı. 

Erdemli Belediyesi tarafından Cuma günü Hacıalanı Mahallesinde gerçekleştirilecek olan program kapsamında; saat 13.30’da güreş müsabakaları, saat 20.00’de ise Mehteran ve Deniz Toprak konseri düzenlenecek. 

Her yıl katılımın yoğun olduğu Zafer Bayramı kutlamalarına, bu yıl da yoğun talep olacağı beklenirken, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, tüm Türkiye’nin ve Dünya Türklerinin istiklal ve istikbal zaferini kutlayan bir mesaj yayınladı. Mesajında ilçe sakinlerini 30 Ağustos Cuma günü Hacıalanı Mahallesinde gerçekleşecek olan kutlamalara davet eden Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ülkenin geleceği için tarihin her şanlı sayfasında canı pahasına yer alan şehitlere Allah’tan rahmet dilerken, gazilere minnet duygularını sundu.

Her yıl 30 Ağustos Zafer Kutlamalarını daha canlı ve coşkulu bir şekilde gerçekleştirmek için yoğun çaba harcadıklarını belirten Başkan Tollu, “Şanlı ecdadımızın kahramanlık dolu destanlarıyla süslediği tarihimizin her sayfasını, her yıl büyük bir coşku ve heyecanla okumaktan büyük onur duymaktayız. Bu kapsamda çeşitli etkinliklerle bu kutlamaları taçlandırıyoruz. Etkinliklerimize tüm halkımızı davet ediyoruz” dedi.

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.