Büyük Mersin

Erdemli’de iş makineleri cumhuriyet konvoyuna renk kattı

Erdemli’de iş makineleri cumhuriyet konvoyuna renk kattı
99 views
30 Ekim 2020 - 11:15

Erdemli’de Cumhuriyet Bayramı, akşam düzenlenen konvoyla renklendi. Kaymakam ve belediye başkanının halkı selamladığı konvoya, bayraklar ve balonlarla süslenen iş makineleri de renk kattı.


Erdemli Kaymakamlığı ve Erdemli Belediyesi, Cumhuriyet Bayramında akşam saatlerinde konvoy düzenledi. Erdemli Cumhuriyet Meydanında bir araya gelen araçlar, ay yıldız balonlarla süslendi. Onuncu Yıl Marşı eşliğinde kenti dolaşan konvoya, vatandaşlar coşkuyla eşlik etti.
Erdemli Kaymakamı Avni Kula ile birlikte vatandaşları selamlayan Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, ilçede yapılması gerekenler noktasında sorumluluklarının farkında olduklarını ifade etti. Başkan Tollu, “Erdemli’de insanlarımız ne kadar şanslı olduklarının, ne kadar asil bir milletin evlatları olduklarının farkındalar. Çünkü Cenabı Allah başka hiçbir millete nasip etmediği güzellikleri yüce Türk milletine nasip etti. Bizler sorumluluğumuzun farkındayız, büyük Atatürk’ten ve ecdadımızdan aldığımız yüce emaneti, daha iyiye ulaştırmak adına var gücümüzle çalışıyoruz” diye konuştu.

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.