Büyük Mersin

Özyiğit’e halkın tepkisi artıyor!

Özyiğit’e halkın tepkisi artıyor!
351 views
02 Aralık 2019 - 17:30

Mersin’in merkez ilçelerinden Yenişehir’de yaşayan vatandaşların, Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’e olan tepkisi her geçen gün artıyor.

Geçtiğimiz günlerde buyukmersin.com’un Yenişehir’deki sorunları gündeme getirmesinin ardından birçok vatandaş habere yorum yaparak Abdullah Özyiğit’ten hizmet beklediklerini açıkladı. Yenişehir halkı; sokaklarında asfaltın olmadığından, sokakların yeteri kadar temizlenmediğinden ve Abdullah Özyiğit’in seçimin ardından sadece kutlamalarla uğraştığını iddia etti.

Buyukmersin.com’un haberine yorum yapan Sinan Umay isimli vatandaş, “Günaydın hayırlı sabahlar. Hayırlı cumalar. Allah için konuşmak gerekirse; Hürriyet Mahallesi 1729 sokakta berbat durumda, çamur. Günlerdir takip ediyorum.1 tane süpürgeci bile uğramıyor. Görmek isteyen takip edebilir. Çöplerin etrafı bile çok kötü bence de hiç yakışmıyor. Her yer bu şekilde örnek vermek gerekirse. Bu görüntü Yenişehir’e yakışmıyor” derken, Nihat Kutnular isimli vatandaş da, “Seçimden önce verdikleri yol sözünü, düzeltmeyi bile yapmadılar. 2019 yılı bitiyor.Hala yolumuz yok. Hizmet için gelmişler sözde” sözlerini kullandı.

Recep Ömür isimli başka bir vatandaş ise şu sözleri kullandı: “Hiçte umduğumuz gibi çıkmadı. Seçildiğinden beri ancak kutlamalarla uğraşıyor. Sokak hayvanlarıyla ilgili bir şey yapılmadı. 1 tane icraat yok. Denetleyen yok.”

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.