Büyük Mersin

Evinizi küçük dokunuşla değiştirin!

Evinizi küçük dokunuşla değiştirin!
122 views
30 Mart 2021 - 17:24

Beyhan Home Design, açıldı. Mersin’in Mezitli ilçesinde hizmet vermeye başlayan Beyhan Home Design; tasarım, dresuar, aksesuar, antikalarla harmanlanan bir dükkan…

Açıklama yapan Beyhan Home Desing Sahibi Beyhan Kılıçarslan Coşkun, “Sizi mutlu etmeyen, huzur vermeyen bir evin içinde kapanmak yerine ,küçük dokunuşlarla o evi ,mutlu olduğunuz ,keyif aldığınız bir yaşam alanına dönüştürebilirsiniz. Bunun için bir kaç küçük dokunuşlar yeterli olabilir” dedi.

Verdiği tavsiyeleri sıralayan Beyhan Kılıçarslan Coşkun, “İşte dokunmaya başlamak için tavsiyelerim; Evin girişine müdahale edin, Evdeki en etkili değişim evin girişinde yapılacak olan güncellemelerdir. Böylece daha içeri adım atarken değişik ,farklı bir atmosfere girdiğinizi hissedeceksiniz. Kapı önüne koyacağınız bir ayna ,bir dresuar ,sevimli ve sıcak aksesuarlar ,mesaj veren sıcak tonlarda bir paspas ile eve girişte sizi ve misafirlerinizin olumlu bir havaya girmesine etkisi büyük olacaktır. Ferah ve hava akımına izin veren yerleşim. Son bir yıldır yaşadığımız pandemi koşulları nedeniyle evimizi normalden daha fazla havalandırıp temiz hava girişine olanak sağlanmamız gerekliliğiyle kapı ve pencerelerin kolay açılıp kapanabilir olması için mobilya ve eşyaları ona göre konumlandırmalıyız. Psikolojinizi destekleyecek bir dekorasyon. Boya, badana, mobilya değişimi hem maddi hem de zaman usta bulma ,renk seçimi ….derken bizi zorlayabilir ancak salonunuza ekleyeceğiniz bir sehpa bir dresuar bir yer aynası bir İtalyan tarz yüksek sehpalarla tüm evin şeklini değiştirebilirsiniz. Modern ile klasiği harmanlayarak evinize yaşanmışlık katabilirsiniz. Örneğin çok modern düz hatlı koltuklarınızın arasına antika bir sehpa ,antika bir sandık üzerine antika bir gramafonla kombinleyerek tüm dikkati o noktaya çekebilirsiniz. Bende kendi mağazamda bunu yapmaya çalıştım bir yanda antika gramofonlar antika sehpalar antika vazolar antika telefonlar bulunurken öbür tarafta yaprak varaklı berjerleri diğer yanda rattan sehpa rattan gazetelik raftan şaraplığı kombinledim” sözlerini kullandı.

© Copyright 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.