Büyük Mersin

AK Parti Bozyazı’da kan kaybetti!

AK Parti Bozyazı’da kan kaybetti!
1.071 views
06 Ocak 2020 - 8:20

Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu tarafından kurulan Gelecek Partisi’ne Mersin’den katılımlar sürüyor. Mersin kontejanından Av.Ali Kalınlı’nın kurucular kurulu üyesi olarak yer aldığı partiye son olarak bir dönem AK Parti Bozyazı Gençlik Kolları Başkanlığı yapan ve AK Parti Bozyazı tabanının güçlü isimlerinden Yusuf Ünal, Gelecek Partisi’ne destek vereceğini açıkladı.  Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun AK Parti’den istifasının ardından istifasını veren,  Yusuf Ünal buyukmersin.com’a özel açıklamalarda bulundu.

AK Parti’nin kuruluş yıllarından itibaren desteğini verdiğini açıklayan Yusuf Ünal, “Çok yanlışlar yapıldı. Artık Türk siyaseti yeni bir soluk istiyor. Partiden istifa ettim. Gelecek Partisi’ne katıldım. Ahmet Davutoğlu nerede biz oradayız. Bizim herhangi bir görev beklentimiz olmadı. Siyaseti rant değil hizmet olarak görüyorum. Koltuk beklentimiz olmadan partimiz için çalışacağız” sözlerini kullandı.

Yusuf Ünal’ın Gelecek Partisi’ne geçmesi AK Parti Bozyazı tabanında  ses getirirken Ünal’la beraber Gelecek Partisi’ne geçişlerin olduğu öğrenildi.

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.