Büyük Mersin

Hacı Özkan, koronavirüsü atlattı!

Hacı Özkan, koronavirüsü atlattı!
283 views
22 Aralık 2020 - 12:44

Geçtiğimiz ay Kovid-19’a yakalanan Mersin Milletvekili Hacı Özkan tedavisini başarıyla tamamlayarak siyasete geri döndü. Yazılı açıklama yapan Vekil Özkan, herkese teşekkür etti.

Özkan’ın açıklaması şöyle:

16-11-2020 tarihinde yakalandığım Covid-19 nedeniyle yaklaşık 40 gün süren tedavimi elhamdülillah tamamladık.
Rabbime şükürler olsun. Hayırlısı ile görevimizin başındayız.
Tedavi süreci boyunca yakın ilgi ve alakasını esirgemeyen başta Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Sağlık Bakanımız Sn Dr.Fahrettin Koca olmak üzere, tüm devlet büyüklerimize, doktorundan hasta bakıcısına kadar büyük bir özveriyle ilgilenen tüm sağlık çalışanlarına, bu süreçte gerek telefon, mesaj ve sosyal medya üzerinden bizleri sürekli arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten aynı şekilde dualarıyla büyük desteklerini yanımızda hissettiğimiz tüm dost ve hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum.
Konforlu ve yeni nesil sağlık hizmetini herkese ulaştıran Şehir Hastanelerimizin ülkemiz ve vatandaşlarımız için ne büyük şans olduğunu tecrübe ederek görmüş olduk. Hastanelerimizde canla başla görev yapan sağlık çalışanlarımıza da bir kere daha minnettarlığımı ifade ediyorum.
Bu vesileyle bu süreçte vefat eden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, tedavi gören tüm hastalarımıza acil şifalar diliyorum.
Şimdi vakit; kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam etme vaktidir. Gayret bizden, tevfik Allah’tan.
Sağlıcakla kalın…

© Copyright 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.