Reklam Verin

Büyük Mersin

Firmalar otelleri tercih ediyor…

Firmalar otelleri tercih ediyor…
245 views
02 Haziran 2020 - 11:57

Gaziantep, Hatay, Adana ve Mersin’de müşterilerine ulaşmaya çalışan kurumsal firmalar yasağın kalkmasıyla birlikte tatil bölgelerinde ki otelleri tercih ediyor.
Turizm sezonuna yeni normalleşme süreci ile birçok masraf ederek başlayan bölge otelleri, kurumsal firma çalışanlarına da hizmet vermeye başladı. Turizm Bakanlığı’nın belirlediği kriterleri yerine getiren yaklaşık bu iş için 30 bin TL’ye yakın masraf yaparak sezonu açmaya hazırlanan oteller, müşterilerin sağlığı içinde bir çok önlem aldı.


Anamur’da 30 yılı aşkındır müşterilerine hizmet veren Ünlüselek Hotel, kriterlerini tamamlayarak hizmet vermeye başladı. Yeni normalleşme süreci kapsamında firmalara da hizmet veren ve vermeye devam edecek olan Ünlüselek Hotel, yeni yenilikleri de müşterilerine sunacak. Ünlüselek Hotel satış pazarlama direktörü Ayşe Dağdelen, bütün hazırlıklarını tamamladıklarını belirtti. Dağdelen, etkinlik çalışmalarını aktif hale getirdiklerini, sadece konaklama hizmeti değil dolu dolu bir tatil fırsatını müşterilerine sunduklarını söyledi.


Anamur’un Turizm açısından çok önemli bir yer olduğuna dikkat çeken Ayşe, “Güneydoğu Anadolu bölgesinden her sene müşterilerimiz geliyor. Bu sezonda biz kendilerine hizmet edeceğiz. Bütün önlemleri aldık. Kimsenin Covid – 19 ile ilgili kafasında şüphe olmasın. Zaten Anamur’da bir tane bile vaka olmadı. Bu süreci iyi atlatan bir İlçe. Otelimizde de her türlü önlemi aldık” dedi.


Bölgede iş yapan kurumsal firmalarında otellerinden yararlanabileceklerini ifade eden Ayşe, “Kurumsal firmaların çalışanları bizleri tercih ediyor. Bu sezon sayının artması için firmalarımızla konuşuyoruz. Önümüzdeki dönemde onları da otelimizde ağırlamak istiyoruz. Bu konuda bizi tercih etmek isteyen firmalar bizlere ulaşabilirler” diye konuştu.

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.