Büyük Mersin

Bayramda turizmcilerin yüzleri güldü!

Bayramda turizmcilerin yüzleri güldü!
376 views
06 Haziran 2019 - 13:01

Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) üyesi, Altınorfoz Hotel / Sahil Martı Hotel Genel Koordinatörü Veli Akça, Bayram’da doluluk oranının yüzde 100 olduğunu açıkladı.

Turizm sektöründe Mersin’de önemli başarılara imza atan ve çalışmalarını her geçen gün geliştiren Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) üyesi, Altınorfoz Hotel / Sahil Martı Hotel Genel Koordinatör Veli Akça, bu çalışmaların her geçen yıl karşılığını aldığını söyledi.

“DOLULUK ORANLARI ARTTI”
Karaman’dan başlayıp Ankara, Şırnak, Diyarbakır, Antep, İskenderun gibi bölgeleri buralara çekmeyi başardıklarını ifade eden Akça, “Her geçen yıl misafir sayımız artıyor. Kent merkezinden başlamak kaydıyla sahillerimize kadar doluluk oranı yüzde 100’e ulaştı. Mersin açısından çok önemli. Turizmin gelişmesi için yaptığımız çalışmaların meyvesini sezon boyu alacağımıza eminim. Herkese teşekkür ederiz” dedi.

“EN İYİ HİZMETİ VERİYORUZ”

Turizm Otel Yöneticileri Derneği (TUROYD) üyesi, Altınorfoz Hotel / Sahil Martı Hotel Genel Koordinatörü Veli Akça, “Altın Orfoz Otel olarak Mavi bayraklı plaja sahip, 4 yıldızlı, Kızkalesi’ne 5 dakika mesafede, Mersin’in önemli yerlerinin tam ortasında, kendine özgü doğal güzelliği, Cennet Cehennem’den gelen yeraltı suyunun beslediği bölgenin en güzel denizi ve en etkileyici koyunda konuklarımıza hizmet ediyoruz. Gelen tatilcilerin çok memnun ayrılmaları ve her sene bizi tercih etmeleri bizleri memnun ediyor ” dedi.

Akça, “Gerçekten bir Mersinli olarak ve turizimcı olarak Mersin’imize, bölgemize bayram tatillerini tercih ettiklerinden dolayı tüm misafirlerimize minnettarız. Sadece otellerimiz değil, restoranlar Avm ler kebapçılar tantuniciler büfelerimiz taksicikerimiz eğlence mekanları yani Mersin ekonomisine ciddi bir katkısı oldu. Mersin’de turizim vardır keyifli bir tatil geçirdiklerini şehrin güzelliğini vurgulamak ve böyle bir algı yaratmak lazım diye düşünüyorum. Buda bizim bireysel yayınımızı dışında Sizler gibi deneyimli ve yerel ulusal medyaya ihtiyacımız var” dedi.

Buyukmersin.com ÖZEL

© Copyrigth 2019 buyukmersin.com tüm hakları saklıdır. Bu sitede yer alan içeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.